תעבורה
פלילי
נזיקין

עורך דין תעבורה - אדי נוז

עבירות תעבורה הן עבירות שכיחות ביותר. נהגים רבים מוצאים את עצמם מואשמים בעבירות תעבורה מגוונות – נהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות, מעורבות בתאונת דרכים, נהיגה עם טלפון סלולרי ועוד. ישנה חשיבות גדולה לפניה למשרד עורך דין תעבורה הבקיא ברזי החוק, משרד שילווה אותך ויוכל לסייע לך. משדר עורכי דין אדי נוז ייצג מאות נאשמים בעבירות תנועה לאורך השנים, ואנו נשמח לסייע גם לך. לזכותנו אחוז זיכויים וביטולי כתב אישום גבוה. ייצוג מטעם עורך דין יסיע לך לעבור את התהליך בצורה מיטבית. אנו משרתים לקוחות בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, ופועלים עד לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו.

מתי מומלץ לשכור שירותיו של עורך דין תעבורה

במידה ומצאת עצמך מואשם בעבירת תעבורה, ו/או הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירה קלה או חמורה בתחום התעבורה, אתה עלול להיות חשוף לעונש כבד. ההחמרה בשנים האחרונות במדיניות הענישה בעבירות תנועה גורמת לנהגים רבים, ללא עבירות קודמות וללא עבר פלילי להזדקק לסיוע משפטי. ענישה כתוצאה מכתב אישום יכולה להיות כבדה ומשמעותית ביותר עליך. פסילת רישיון בפועל, פסילת רישיון על תנאי, קנסות כספיים כבדים, רישום נקודות במשרד הרישוי, זימון למכון הרישוי ואף מאסר. עורך דין דיני תעבורה יוכל ללוות אותך בתהליך, לבחון את הראיות העומדות נגדך, לייצג אותך בבית המשפט, ולפעול להקלה בעונש או זיכויך מאשמה. היוועצות עם עורך דין חשובה ביותר, ובלעדיה קשה מאוד להתמודד.

סיוע לנהגים בגין כלל עבירות התנועה

משרד עורך דין ענייני תעבורה אדי נוז, בעל ניסיון וידע רב בטיפול ומתן סיוע משפטי לנהגים אשר מואשמים בביצוע עבירות תנועה מכל סוג:

  • נהיגה בשכרות – עבירת נהיגה בשכרות היא עבירה שעשויה לגרור בעקבותיה עונש כבד, אשר עשוי אף להיגמר במעצר. אם אתה חשוד בביצוע עבירת נהיגה תחת השפעה של אלכוהול, מוטב להיוועץ עם עורך דין מומחה לנושא כבר מהרגע הראשון. אנו מספקים ליווי משפטי לנהגים אשר עברו בדיקת ינשוף וממצאי הבדיקה העלו כי צרכו אחוז גבוה של אלכוהול מהמותר, נהגים אשר התבקשו לבצע בדיקת דם, ובבדיקה עלה כי כמות האלכוהול בדמם גבוהה מזו המותרת על פי חוק, נהגים אשר התבקשו לבצע בדיקת סממנים, ונהגים אשר סרבו לעבור את הבדיקה. אנו נפעל לבחינת הראיות נגדך, נפעל לאיתור ליקויים במכשור ובאופן הבדיקות שנעשו, ונאתר נסיבות מקלות. אנו מספקים סיוע משפטי ולייצוג בבית המשפט, במטרה להפחית את העונש ולפעול לזיכויך המלא.

  • נהיגה תחת השפעת סם – נהיגה תחת השפעה של סם מסוכן אסורה על פי חוק. נהיגה בהשפעת סמים מסוכנים עשויה גם לגרור בעקבותיה תאונות דרכים, והעונש בגינה חמור. משרדנו ייצג ופעל להפחתת חומרת העבירה בכתב האישום, והוא בעל הצלחות מרובות במשפטים רבים בתחום התעבורה.

  • נהיגה במהירות האסורה על פי חוק – במידה והואשמת כי ביצעת נהיגה במהירות מופרזת, יש חשיבות רבה כי ילווה אותך עורך דין מומחה בכל התהליכים. משרדינו מספק ייעוץ וליווי משפטי הכולל בחינת הראיות, בדיקת המכשור באמצעותו בוצעה בדיקת המהירות, בדיקת תקינות לתמרורים, בחינת הדיווח המשטרתי ובמידת הצורך ייצוג מלא בבית המשפט. אנו נפעל בכל האמצעים, ותחת הכרות עמוקה עם תחום דיני תעבורה, להקלה בעונש, ומניעת פסילת הרישיון שלך.

  • עבירות נהג חדש – נהג חדש הינו נהג שטרם מלאו שנתיים מיום הוצאת הרישיון. החוק מחייב נהג המוגדר נהג חדש עמידה בתקנות מיוחדות – הצגת שלט ברכב המעיד על היותו נהג חדש, וקבלת ליווי למשך שלושה חודשים על ידי נהג מנוסה, בכל נסיעה ונסיעה. נהגים חדשים אשר מורשעים בביצוע עבירות תנועה עשויים להיות חשופים לעונשים כבדים במיוחד. אם אתה מואשם בעבירה בהיותך נהג חדש, נוכל לספק לך את מירב הליווי והסיוע המשפטי הדרוש.

  • פסילה או שלילת רישיון – בגין חלק מעבירות התנועה, ותלוי חומרת העבירה, עלול להיות מצב של פסילת הרישיון. פסילת רישיון יכולה להיות לצמיתות או לתקופה קצרה. באם הפסילה הינה לתקופה ארוכה, יידרש הנהג לעבור מחדש את מבחני הרישוי, בכדי שיוכל לזכות מחדש ברישיונו. בכל מצב בו נגזרה עליך פסילת רישיון, או שרישיונך כבר נשלל, דע כי ניתן לפעול לטובת הקלה בעונש. פסילת הרישיון יכולה להיגזר על ידי בית המשפט, משרד הרישוי או קצין משטרה. במרבית הפעמים פסילת הרישיון משמעה איסור נהיגה על כל כלי רכב, ופסילה של כלל רישיונות הנהיגה המצויים ברשות הנהג.

  • תאונת דרכים – אם היית מעורב בתאונת דרכים הכללה רכב מנועי, חשוב כי תיוועץ בעורך דין מומחה לתחום הנ"ל החל מהרגע הראשון. בין אם התאונה נגרמה כתוצאה מחוסר שיקול דעת, חוסר ערנות, פגם ברכב אשר גרר בעקבותיו תאונה, או ליקוי כזה או אחר בכביש, ייצוג של עורך דין קריטי וחשוב. ענישה בגין עבירה בתחום התעבורה אשר גררה בעקבותיה תאונת דרכים עשויה להיות כבדה במיוחד. פנו אלינו בהקדם, על מנת שנוכל לפעול להשגת התוצאה המקסימאלית עבורכם.

סיוע משפטי מקיף

משרדנו מעניק לנהגים החשודים או מואשמים בביצוע עבירות תנועה סיוע משפטי החל מהשלב הראשון ועד תום התהליך, לשביעות רצון הלקוח. אנו מספקים ייצוג לנהגים המואשמים הנהיגה תחת השפעת אלכוהול או סם מסוכן, נהגים אשר נתפסו נוהגים תוך שימוש בטלפון סלולרי. אנו מספקים ייצוג לנהגים במהירות מופרזת, נהגים החשודים באשמת הפקרה, ייצוג לנהגים אשר רישיונם נשלל, נהגים אשר רכבם היה מעורב בתאונת דרכים. כמו כן ייצוג בבתי משפט, ייעוץ במסגרת הליכים משטרתיים, פסילות מנהלתיות ועוד. פנה אלינו בהקדם ואנו נפעל במלוא מרצנו לסייע לך.

מחפשים עורך דין מקצועי ומוכח בענייני תעבורה? אדי נוז - חברת עורכי דין לעינייני תעבורה
היא הכתובת שלכם.

חייגו עכשיו 077-4030648 או 052-709-7478.

צור קשר

כתובתינו