רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אודות

תחום דיני תעבורה הוא תחום מורכב, אשר דורש ידע מקצועי. החמרה בחקיקה בנושא גורמת לכך שנהגים סטנדרטים מוצאים את עצמם עומדים בפני כתב אישום בבית הדין לתעבורה. רגע לפני שאתה שוקל להתמודד לבד עם רוע הגזירה, חשוב כי תדע שמעורבות של עורך דין יכולה לשפר פלאים את מצבך. לא פעם ליווי של עורך דין הצליח לגרום לביטול של כתב האישום או לפחות להקלה בעונש. משרד עורך דין תעבורה באשדוד אדי נוז מיומן ומנוסה בייצוג נהגים בכל סוגיות דיני תעבורה, ועושה זאת תוך אחוזי הצלחה מרובים שנים רבות.
כיצד עו"ד תעבורה יוכל לעזור
היום יותר מאי פעם חשוב להתייעץ עם עורך דין. אם בעבר יכול היה כל נהג לייצג את עצמו מול הרשויות, הרי שכיום נהג שמגיע לבית הדין בצורה עצמאית נתקל בקשיחות מרובה. החוק נוטה להחמיר עם נהגים אשר נמצא כי עברו עבירות תנועה, ובמיוחד אם לא מדובר על עבירה ראשונה. הענישה בגין עבירות תנועה רבות יכולה לגרום לעוגמת נפש גדולה, ולשבש לחלוטין את שגרת החיים. עור דין תעבורה באשדוד אדי נוז יוכל לספק לך ליווי כבר מהרגע הראשון. בפגישת ייעוץ שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו אומדים את האישום אל מול הראיות, ומספקים אומדן סיכויי הצלחה. אנו פועלים בכל מרצנו לספק ללקוחותינו את ההגנה המלאה, לצורך השגת זיכוי או הקלה בענישה.
עבירות תעבורה שכיחות
אם חשבת כי רק אנשים אשר משתוללים בכבישים חשופים לכך שימצאו אשמים בביצוע עבירות תנועה ורישיונם יישלל הרי שטעות בידך. כיום גם נהגים טובים, אשר נוהגים לשמור על חוקי התעבורה, חשופים לעונשים חמורים, באם שגו וביצעו עבירת תנועה באופן חד פעמי. משרדינו מספק ייעוץ, ליוו משפטי וייצוג בבית הדין לתעבורה לנהגים אשר עברו עבירות תנועה מגוונות ושכיחות. בין העבירות הנפוצות כיום ניתן לציין: נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת סם, עקיפה מסוכנת, נהיגה ברשלנות, שימוש בטלפון בנהיגה, חציית קו הפרדה רצוף ועוד. עורך דין תעבורה באשדוד אדי נוז יוכל לספק לך את כל האינפורמציה הדרושה, הן על ההליך שצפוי בפניך והן על סיכוייך להימצא חף מאשמה.
מתי מומלץ להתקשר
בכל הנוגע לדיני תעבורה חשובה מעורבות של עורך דין כבר מהרגע הראשון. חלק מהתהליך שנעשה במסגרת החוק כולל תשאול של הנהג. חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין על מנת להתמצא ככול הניתן בתהליך, ועל מנת לא להחמיר את המצב.
כאשר אדם עומד בסיטואציה בה הוא מושם בביצוע עבירה מכל סוג, כרוך הדבר בתחושה מאוד לא טובה ובהרגשה שהוא ניצב חשוף אל מול מערכת המשפט. פניה אל עורך דין תעבורה, גם אם בסופו של דבר מחליט האדם לייצג את עצמו, תורמת רבות. תפקידו של עורך הדין לספק לכל לקוח מואשם תמיכה לצד מידע שיעזור לו להגנתו. אין סיבה להישאר בודד במערכה ולקבל כעובדה את רוע הגזירה, כאשר ניסיוננו מוכיח שאפשר גם אחרת. אנו מספקים שירות אדיב, מקצועי וזמינים עבור לקוחותינו בכל עת.